Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Spaľovač tukov Animal Cuts 42 sáčkov - Universal Nutrition

Manufacturer: Universal Nutrition
Rating:
83 %

Animal Cuts je najpredávanejší a najkomplexnejší spaľovač tukov na trhu. Je špeciálnou formulou na vyrysovanie svalov s takou silnou účinnosťou, že ho používajú aj profesionálni športovci a kulturisti. Pozostáva až z 30 účinných látok, ktoré sú obsiahnuté vo veľkých množstvách. 

Long term unavailable
Estimated price €42.00

Animal Cuts je najsilnejší termogénny spaľovač tukov na trhu

Animal Cuts od Universal Nutrition je jedným z najobľúbenejších termogénnych spalovačov tuku. Je určený hlavne pre kulturistov, ktorí chcú svoje svaly vyrysovať jednoduchým, avšak bezpečným spôsobom. Neobsahuje látku epehedra, pri ktorej sa zistilo, že je neúčinná a môže byť niekedy dokonca až nebezpečná.

 

Animal Cuts

 

Tento spaľovač tuku poskytuje kombináciu látok, ako stimulanty štítnej žlazy, diuretiká a prírodné látky, ktoré podporujú termogenézu a zlepšujú náladu, no zároveň zlepšujú spalovanie tuku. Obsahuje zložky, ktoré podporujú spaľovanie tuku, potláčajú plynatosť, minimalizujú dopady inzulínovej rezistencie a napomáha opraviť poškodené neuro ransmitery, ktoré môžu viesť k depresii. Komplexné a univerzálny produkt Animal Cuts zodpovedá všetkým očakávaniam, ktoré sú kladené na spaľovače tuku. V každom paku nájdeme až 30 aktívnych účinných látok a počas 42 dní aplikujete každý deň do organizmu takmer 7500 mg čistej účinnej látky spaľujúcej tuky.

 

Účinné látky v Animal Cuts

1. termogénny komplex
2. lipotropný komplex
3. metabolický komplex
4. močopudný komplex
5. thyroidný komplex
6. posilňovač účinnosti inzulínu
7. regulátory nukleotidov
8. regulátory neurotransmiterov
9. a špeciálny TM komplex Animal Cuts


Animal Cuts je najsilnejší termogénny spaľovač tukov. Lipotropné účinné látky napomáhajú vylučovaniu mastných kyselín z pečene, ktoré spaľujete na energiu.

 

Spaľovač Animal Cuts


Animal Cuts a jeho výhody

  • Zlepšuje náladu
  • Podporuje efektívne spaľovanie tuku
  • Nespôsobuje nadúvanie
  • Výrazne vyrysovanie a vaskularita
  • Odvodňuje nadbytočnú vodu
  • Maximálny efekt schudnutia

 

Zloženie

Želatína, fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý, kyselina stearová, oxid titaničitý, FD&C Blue #1, FD&C Red #40, FD&C Yellow #6, FD&C Red #3, FD&C Yellow #5.

Alergény: Neobsahuje alergény.

 

Dávkovanie

3 týždne užívajte 2 balíčky denne. 1 balíček užite po prebudení a ďalší o 4-6 hodín neskôr. Po 3 týždňoch si dajte prestávku 1 týždeň a začnite znovu. Termogénny komplex je v červených kapsulách a diuretický komplex je v modrých kapsulách.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 sáčok)
Stimulant komplex750 mg
Kofeín bezvodý, kolový orech, guarana, Yerba Mate, ketóny maliny, Coleus forskohlii.
Metabolic komlex750 mg
Extrakt zo zeleného čaju (98% polyfenolov / 45% EGCG), extrakt z čaju Oolong (50% polyfenolov), extrakt z čierneho čaju (60% polyfenolov), extrakt z kávových zrniek (50% polyfenolov), extrakt z bieleho čaju (90% polyfenoly).
Thyroid komlex350 mg
L-Tyrozín, extrakt z olivových listov (15% Oleuropein), Salvia Officinalis.
Water Shedding komlex800 mg
Koreň púpavy (Taraxol, Taraxerol), Medvedica lekárska (list) (Arbutín, metyl-Arbutín), koreň Hydrange, list Buchu, plod Juniper Berry, semená zelera.
Nootropic komplex500 mg
DMAE (Dimethylaminoethanol), Bacopa monnieri (Bacopasides A & B), ß-fenyletylamín (ß-PEA), Xanthinol nikotinát, Huperzine.
Cortisol Inhibiting komlex300 mg
Extrakt z Ashwangandha (1.5% Withanolides), Rhodiola Rosea (Rosavins), SerinAid®, extrakt z kôry magnólie.
CCK Boosting komplex300 mg
Cha-De-Bugre, Hoodia Gordonii, extrakt semien Jojoba (Simmondsin).
Bioavailability komplex500 mg
Extrakt z koreňu zázvora (Gingerols, Shogaols), Cayenne, grep (6,7-Dihydroxybergamotín), Quercetin, Naringin (Citrus)*, Bioperine®. 

 

Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Customer Reviews

Spaľovač tukov Animal Cuts 42 sáčkov - Universal Nutrition

Write Your Own Review
You're reviewing:Spaľovač tukov Animal Cuts 42 sáčkov - Universal Nutrition
Your Rating
EAN
039942130099
HS code
21069098
Main category
Questions from customers

Spaľovač tukov Animal Cuts 42 sáčkov - Universal Nutrition

Write question
Write answer