Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

HMB 1250 XXL - ActivLab

Manufacturer: ActivLab
Rating:
100 %

HMB 1250 XXL je výživový doplnok, ktorý stimuluje rast svalovej hmoty a sily, zrýchľuje regeneráciu a obnovu svalovej hmoty, podporuje udržiavanie pozitívnej dusíkovej bilancie. Navyše, podporuje spaľovanie tukov a zlepšuje proces chudnutia. Každá tableta obsahuje až 1250 mg HMB-Ca, a to je 1000 mg čistého HMB.

Long term unavailable

HMB 1250 XXL: pokročilá formula, ktorá bráni katabolizmu, podporuje rast svalov a spaľovanie tukov

HMB (hydroxy-metyl-butyrát) 1250 XXL je bioaktivný metabolit esenciálnej aminokyseliny leucínu. Jeho vplyvom rastie schopnosť rastu svalov a spaľovania tukov. Znižuje schopnosť s ketogénnym účinkom odbúravania bielkovín z tela a chráni bunky svalov pred poranením počas tréningu, má silný antikatabolický účinok. Odbúravanie proteínov je minimalizované, preto sa proteínová rovnováha pomocou HMB nakláňa v prospech nárastu svalovej hmoty. Tu je možné pozorovať postupný, dlhodobý účinok HMB.

  HMB 1250 XXL

 

Každá tabletka HMB 1250 XXL obsahuje až 1250 mg HMB-Ca, to je 1000 mg čistého HMB. Doplnok je odporúčaný pre aktívnych ľudí, výkonnostných športovcov a tiež zlepšuje proces chudnutia.

 

HMB 1250 XXL a jeho výhody

  • až 1250 mg HMB-Ca v každej tabletke
  • zabraňuje rozpadu bielkovín
  • podporuje budovanie svalovej sily a hmotnosti
  • podporuje zníženie tuku
  • posilňuje imunitný systém

 

Zloženie

B-hydroxy-B-methylbutytrát, mastná kyselina E570, želatína.

 

Dávkovanie

V tréningové dni 1 tabletka 30 min pred tréningom, 1 tabletka po tréningu a 1 tabletka pred spaním. V netréningové dni 1 tabletka pred spaním. Maximálna denná dávka nesmie byť prekročená.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 tab)
HMB-Ca 1250 mg
   z toho HMB 1000 mg 

 

Upozornenie

Výživový doplnok.Stanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vedľajšie účinky nie sú známe. Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny. Produkt môže obsahovať stopy sóje, pšenice a orechov. Produkt skladovať v suchu, v uzavretom balení, na mieste neprístupnom pre malé dieťa. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Customer Reviews

HMB 1250 XXL - ActivLab

Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account
Product detail
Brutto Weight
Netto Weight
Height
Width
Length
EAN
Questions from customers

HMB 1250 XXL - ActivLab

Write question
Write answer