Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Lipo 6 X 120 kaps - Nutrex

Manufacturer: Nutrex
Rating:
87 %

Lipo 6X je ešte silnejšia verzia populárneho a mnohými cenami ovenčeného spaľovača tuku Lipo 6. Je určený pre všetkých, ktorí hľadajú silného, kvalitného a naozaj účinného odbúravača tukov s dlhým pôsobením a postupnou absorpciou. Navyše, je poriadnym energizérom na tréning. 

Long term unavailable
Estimated price

LIPO 6X: najvyspelejší spaľovač tuku s dvojakou účinnosťou

Lipo 6X je svetovo najvyspelejší spaľovač tuku, ktorý používa nové dokonalé viacfázové technológie. Tieto unikátne technológie kombinujú prepravu kapsule rýchleho uvoľnenia a technológiu kapsule kontrolovaného a rozšíreného uvoľňovania. To znamená, že Lipo 6X je spaľovač tuku, má dvojakú účinnosť – rýchlu aj postupnú. Je novým štandardom v hardcore spaľovaní tuku.

 

LIPO-6X nie je nič iné ako revolučný a najrýchlejší spaľovač tuku na svete. Tento jedinečný viacfázový spaľovač zaručuje, že budete vysekaný ako vo vašich najdivokejších snoch. Keď sa pozrieme na zložky LIPO-6X naozaj pochopíme, prečo je tento spaľovač nepochybne kráľom všetkých hardcore spaľovačov tuku. Okrem unikátneho viacfázového prepravného systému LIPO-6X využíva iba zložky farmaceutického charakteru a je zbavený akýchkoľvek rastlinných zlúčenín. Rastlinné zlúčeniny, ako bolo zistené vo väčšine ostatných spaľovačov, sú nekvalitné a nemôžu byť účinne vstrebané do ľudského organizmu. So svojimi čistými farmaceutickými zložkami LIPO-6X umožňuje konzistentný a predvídateľný účinok spaľovania tuku. To je to, čo nájdete v každej dávke Lipo-6X.

  lipo 6x

 

Kapsule s rýchlo rozpustnosťou a postupným účinkom

Okamžite s prvou dávkou začína Lipo 6 svoju prácu vo vašom organizme. Vďaka modernej technológii prípravy je účinnosť omnoho lepšia a rýchlejšia ako u konkurenčných doplnkoch. Každá kapsula tohto spaľovača obsahuje rýchlorozpustný obal, ktorý chráni pre vás vzácny obsah. Jednotlivé ingrediencie obsiahnuté v Lipo 6X sa potom neuvoľnia naraz, ale dochádza k postupnému časovo riadenému vstrebávaniu. To zaručuje neustály impulz pre telo, a tým aj svaly. Lipo 6X teda pracuje stále a vy si to ani neuvedomujete.

 

Skutoční ľudia a skutočné výsledky

Ako pri každom doplnku aj pri Lipo 6X sa každý pýta, aké výsledky by mohol očakávať. Jednoznačná odpoveď neexistuje, pretože konečné výsledky ovplyvňuje množstvo faktorov (napr. tréning, strava,..). 95% užívateľov však nedá na Lipo 6 dopustiť a svoje výsledky a pokroky si pochvaľujú. Nečudo, že sa tak Lipo 6 teší neuveriteľnej popularite.

 

výsledky spaľovača tukov

 

Lipo 6X a jeho výhody

  • Maximálne efektívne kapsule s predĺženou dobou pôsobenia
  • Viditeľné výsledky po 30 dňoch užívania
  • „Hardcore“ spaľovač tuku Lipo 6X je ešte silnejšia verzia populárneho a mnohými cenami ovenčeného spaľovača Lipo 6.
 
 

Spaľovač tukov Lipo 6X

 

Ako Lipo 6X pracuje?

1. fáza - kapsula rýchleho uvoľňovania

Vonkajšia tekutá kapsula Lipo 6X zaisťuje rýchle a takmer okamžité čerpanie z jeho účinných látok na potláčanie chuti, pálenia tuku, posilnenia štítnej žľazy a podpory energie. Behom niekoľkých minút pocítite všetky tekuté zlúčeniny farmeceutickej triedy pracujúce pre vás.

 

Spaľovač tukov Lipo 6X

 

2. fáza - kapsula kontrolovaného a rozšíreného uvoľňovania

Narozdiel od ostatných spaľovačov tuku, ktorých účinky prídu a odídu rýchlo, LIPO-6X naďalej pracuje v dlhšom časovom období. Selektívnym uložením niektorých zložiek vo forme guľôčok v oddelenej kapsuli, ktorá je umiestnená v druhej tekutej kapsuli, je možné kontrolovať ich absorbciu. Tým sa výrazne predlžuje doba, po ktorú sú tieto látky aktívne, to znamená, že účinky potláčania chuti, pálenia tuku a posilnenia štítnej žľazy LIPO-6X pokračujú v práci mnoho hodín, čo umožní trvalo chudnúť po celý deň.

 

LIPO-6X je prvý a jediný spaľovač tuku, ktorý ponúka rýchlosť a trvácnosť. Rýchly a rapídny nástup silného efektu spaľovania tuku a efektu podpory energie kombinované s kontrolovaným a rozšíreným účinkom. Zaistí maximálne výsledky cez deň aj v noci.

 

Lipo 6X a jeho účinné látky:

• Synefrín HCL (20mg): Synefrín je adrenergický (týkajúci sa receptorov ovplyvňovaných adrenalínom/nor-adrenalínom) amín, ktorý silne urýchľuje metabolizmus, zvyšuje spaľovanie tuku a potláča chuť do jedla. Má mierny stimulačný účinok na centrálny nervový systém. Mechanizmus synefrínu je výnimočný medzi doplnkami na chudnutie, pretože je agonistom na Alfa-1-adrenergické receptory, alfa-1 receptor má hlavnú úlohu v procese spaľovania tuku, špeciálne ak sa jedná o tkanivo tukového typu. Má schopnosť značne zvyšovať lipolýzu, čo je premena tuku na energiu. Sekundárnym dôsledkom alfa-1 receptorov je jeho stimulácia kontroly apetítu, ktorá pomáha v znižovaní prísunu potravy a kalorického príjmu. Menej kalórií vchádzajúcich do vášho tela sa rovná viac tuku vychádzajúceho z neho von.

 

• Bezvodný kofeín (200 mg): Kofeín bol široko používanou zložkou v moderných spaľovačoch tuku. Kofeín je prírodný stimulant centrálneho nervového systému s veľmi dobrou energetickou podporou. Okrem toho má kofeín tuk-spaľujúce a apetít-potláčajúce kvality. Kofeín v porcii 200 mg na  dávku by mal byť základom každého dobrého, moderného spaľovača tuku. LIPO-6X obsahuje len čistý bezvodný kofeín, aby vám priniesol najčistejšiu a najrýchlejšie pracujúcu formu kofeínu.

 

• Acacia Rigidula (B-Phenylethylamine HCL, Tyramine HCL, Hordenine) (100 mg): Nebudeme klamať, ak povieme, že nikdy nenájdete takúto Acacia Rigidula v žiadnom inom spaľovači tuku. Nutrex výskum priniesol najvyspelejšiu a najsilnejšiu Acacia Rigidula na svete. Táto 95% verzia Acacia Rigidula je štandardizovaná na pomer 75:1 a je skutočnej farmaceutickej akosti a môže byť obsiahnutá len v LIPO-6X. Pravdepodobne ste o Acacia Rigidula ešte nepočuli. Acacia Rigidula je vzácna zlúčenina, ktorá sa skladá z niekoľkých rôznych alkaloidov. Tieto alkaloidy slúžia ako zdroj NE (nervový mediátor v mozgu). Najmocnejší alkaloid v Acacia Rigidula a najdôležitejší z nich je fenylethylamín. Fenylethylamín sa prirodzene nachádza v čokoláde a má vplyv na náladu, chuť do jedla a pocit pohody. Fenylethylamín je pravdepodobne najčistejší známy stimulant. Má jedinečnú schopnosť stimulovať centrálny nervový systém, predovšetkým oblasť vnímania radosti, pôžitku, bez pôsobenia trémy alebo nervozity a vyvoláva dobrý pocit. Naviac a predovšetkým Fenylethylamín obsiahnutý v Acacia Rigidula má schopnosť výrazne zvýšiť rýchlosť metabolizmu stimulovaním vašej štítnej žľazy a indukuje veľmi silný termogénny účinok prostredníctvom premeny tuku na teplo. Acacia Rigidula je možné skutočne považovať za prelomovú zlúčeninu v oblasti spaľovania tuku. Táto multifunkčná zložka je významným prvkom v už tak silnom LIPO-6X. Pamätajte, že len v LIPO-6X môžete nájsť Acacia Rigidula (s 95% čistotou v pomere 75:1), ktorá bude poskytovať celé spektrum fenylethylamínu.

  lipo 6x

 

• Syntetické 99% Guggulsteróny Z & E 1:1 (20 mg): Guggulsteróny sú bylinné extrakty žltej živice produkovanej stromom Commiphora mukul. Klinické štúdie preukázali, že môžu obnoviť zaostávajúce metabolické stupne spôsobené diétnym kalorickým nedostatkom, ako je nízkosacharidová diéta. Väčšina štúdií vykázala schopnosť znížiť cholesterol. Navyše boli označené za silný chudnúci činiteľ, vzhľadom na zvýšenú konverziu neaktívnych hormónov štítnej žľazy T4 do svojej aktívnej časti v pečeni T3. Tiež sa ukazuje, že guggulsteróny môžu tiež stimulovať štítnu žľazu priamo zvýšením TSH (thyreotropný hormón) produkcie. Z výskumu vyplýva, že táto situácia je spôsobená guggulsterónmi- konkrétne Z a E.

 

• Glycerín, čistená UPS voda 718mg: Guggulsteróny v LIPO-6X sú farmaceutickej kvality. Väčšina ostatných spaľovačov tuku používajú štandardné lacné guggulsterónové extrakty obsahujúce len 0,5% Z a E guggulsterónov. LIPO-6X využíva reálne 99% syntetickú Z a E guggulsterón verziu.

 

Dávkovanie

Prvé 2 dni 1 kapsulu ráno a každé dva dni môžete pridať 1 kapsulu a až kým nedosiahnete 4 kapsule denne. Neprekračujte 4 kapsule denne Pri užívaní je potrebné dodržiavať pravidelný spánkový cyklus (minimálne 6 hodín). Pre optimálne výsledky by sa Lipo-6X  nemalo užívať s jedlom. Užívajte najmenej 30 minút pred jedlom. Lipo-6X je najlepšie použiť v cykloch. Navrhovaná dĺžka cyklu je 8 týždňov, po ktorých nasleduje 1 týždeň pauza.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty2 multi-fázové kapsule
Synefrín HCL20 mg
B-Phenylethylamine HCL, Tyramine HCL, Hordenine100 mg
Bezvodý kofeín200 mg
Syntetický gugglsterones Z&E 1:120 mg
Glycerín, čistená UPS voda718 mg

 

Upozornenie

LIPO-6 X nie je určený pre osoby mladšie 21 rokov. Neužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia. Nikdy neprekračuje maximálne doporučené dávkovanie. Nepožívajte Synephrin, kofein z iných zdrojov, vrátane kávy, čaju, sódy a ďalších doplnkov stravy alebo liekov. Tento produkt obsahuje kofeín. Poraďte sa so svojím lekárom pred použitím, pokiaľ užívate lieky, vrátane inhibítorov MAO, antidepresíva, aspirin, drogy alebo výrobky obsahujúce fenylefrin, efedrin, pseudoefedrin, alebo iné. Poraďte sa so svojim lekárom pred použitím, pokiaľ máte choré srdce, pečeň, ladviny alebo ochorenie štítnej žľazy, duševné poruchy, potiaže pri močení, diabetes, vysoký krvný tlak, srdcovú arytmiu, časté bolesti hlavy, zväčšenie prostaty alebo cukrovku. Uschovávajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Customer Reviews

Lipo 6 X 120 kaps - Nutrex

Global product ratings

87%
87%
Average rating out of 14 reviews.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Overall Rating

of Verified Customer

0 %

Most Beneficial Positive Review of Product

Most Beneficial Negative Review of Product

All Reviews Lipo 6 X 120 kaps - Nutrex

Write Your Own Review
You're reviewing:Lipo 6 X 120 kaps - Nutrex
Your Rating

Warnings:

Allergens are indicated in bold in the composition.
May contain gluten, eggs, nuts and peanuts.
The product does not contain any allergens.
Store in a dry place and protect from heat.

Questions from customers

Lipo 6 X 120 kaps - Nutrex

Write question
Write answer